Larp:AP List: Difference between revisions
From Dark Skylines Wiki
mNo edit summary |
m (Shhh) |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
! id !! Name !! Grads !! AP Total | ! id !! Name !! Grads !! AP Total | ||
! Jan !! Dec !! Nov !! Oct !! Sept !! Legacy | ! Mar !! Feb !! Jan !! Dec !! Nov !! Oct !! Sept !! Legacy | ||
|- | |- | ||
| 1000 || Toast || | | 1000 || Toast || 5 || 52 | ||
| | | 1 || 2 || || || 2 || 1 || 1 || 45 | ||
|- | |- | ||
| 1002 || Rarity || 2 || | | 1002 || Rarity || 2 || 28 | ||
| 1 || 1 || 1 || 1 || || 22 | | 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || || 22 | ||
|- | |- | ||
| 1004 || Anthony Osborne || 2 || 23 | | 1004 || Anthony Osborne || 2 || 23 | ||
| || || || || || 23 | | || || || || || || || 23 | ||
|- | |||
| 1005 || Fluffer || 1 || 15 | |||
| || 1 || || || || || || 14 | |||
|- | |- | ||
| 1006 || Bella || 1 || 10 | | 1006 || Bella || 1 || 10 | ||
| || || || || || | | || || || || || || || 10 | ||
|- | |- | ||
| 1021 || Jormok || 2 || | | 1021 || Jormok || 2 || 22 | ||
| 2 || 2 || 1 || 1 || 1 || 13 | | 1 || 1 || 2 || 2 || 1 || 1 || 1 || 13 | ||
|- | |- | ||
| 1023 || FinaleXen || 2 || | | 1023 || FinaleXen || 2 || 28 | ||
| 2 || 2 || 2 || 2 || 1 || 15 | | 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 1 || 15 | ||
|- | |- | ||
| 1025 || Pete || 3 || | | 1025 || Pete || 3 || 32 | ||
| 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 25 | | 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 25 | ||
|- | |- | ||
| 1026 || VlasicRaptor || 0 || 1 | | 1026 || VlasicRaptor || 0 || 3 | ||
| || || || || || 1 | | 1 || 1 || || || || || || 1 | ||
|- | |- | ||
| 1031 || Vorath || 1 || 11 | | 1031 || Vorath || 1 || 11 | ||
| || || || || || 11 | | || || || || || || || 11 | ||
|- | |- | ||
| 1032 || Lueriel || 1 || | | 1032 || Lueriel || 2 || 21 | ||
| 1 || 1 || 1 || || 1 || 15 | | 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || || 1 || 15 | ||
|- | |- | ||
| 1037 || Torvig || 2 || | | 1037 || Torvig || 2 || 26 | ||
| 2 || 2 || 2 || 2 || 1 || 13 | | 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 1 || 13 | ||
|- | |- | ||
| 1070 || Hailrig || | | 1070 || Hailrig || 2 || 21 | ||
| 2 || 2 || 1 || || || 12 | | 2 || 2 || 2 || 2 || 1 || || || 12 | ||
|- | |- | ||
| 1071 || Dynagrum || 2 || | | 1071 || Dynagrum || 2 || 27 | ||
| 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 13 | | 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 13 | ||
|- | |- | ||
| 1073 || GrahamTheMad || 1 || 13 | | 1073 || GrahamTheMad || 1 || 13 | ||
| 1 || 1 || || || || 11 | | || || 1 || 1 || || || || 11 | ||
|- | |- | ||
| 1074 || Rainn || 0 || 4 | | 1074 || Rainn || 0 || 4 | ||
| || || || || 1 || 3 | | || || || || || || 1 || 3 | ||
|- | |- | ||
| 1075 || AllieLazuli || 0 || 2 | | 1075 || AllieLazuli || 0 || 6 | ||
| 1 || || || || || 1 | | 2 || 2 || 1 || || || || || 1 | ||
|- | |- | ||
| 1076 || Zane || 0 || 1 | | 1076 || Zane || 0 || 1 | ||
| 1 || || || || || 0 | | || || 1 || || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1077 || Vampurica || 3 || | | 1077 || Vampurica || 3 || 35 | ||
| 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 21 | | 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 21 | ||
|- | |- | ||
| 1082 || Runic || 1 || | | 1082 || Runic || 1 || 14 | ||
| 2 || 2 || 1 || 1 || 1 || 3 | | 2 || 2 || 2 || 2 || 1 || 1 || 1 || 3 | ||
|- | |- | ||
| 1083 || AlCapwn || 1 || 18 | | 1083 || AlCapwn || 1 || 18 | ||
| || 1 || 1 || 1 || 1 || 14 | | || || || 1 || 1 || 1 || 1 || 14 | ||
|- | |- | ||
| 1086 || B00sh || 1 || | | 1086 || B00sh || 1 || 12 | ||
| 2 || 1 || 2 || 1 || 1 || 3 | | 1 || 1 || 2 || 1 || 2 || 1 || 1 || 3 | ||
|- | |- | ||
| 1088 || Mr.Godzilla || 1 || | | 1088 || Mr.Godzilla || 2 || 21 | ||
| 1 || 1 || 1 || 1 || || 15 | | 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || || 15 | ||
|- | |- | ||
| 1093 || CreeperLord || | | 1093 || CreeperLord || 1 || 11 | ||
| 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 3 | | 1 || 2 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 3 | ||
|- | |- | ||
| 1099 || Shadow || 1 || | | 1099 || Shadow || 1 || 14 | ||
| 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 | | 1 || 1 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 | ||
|- | |- | ||
| 1103 || Princess || 0 || | | 1103 || Princess || 0 || 5 | ||
| || || || || 1 || 2 | | 1 || 1 || || || || || 1 || 2 | ||
|- | |- | ||
| 1105 || RAM || 1 || | | 1105 || RAM || 1 || 11 | ||
| 2 || 2 || 1 || 1 || 2 | | || 1 || 2 || 2 || 2 || 1 || 1 || 2 | ||
|- | |- | ||
| 1111 || Markond || 1 || | | 1111 || Markond || 1 || 11 | ||
| 2 || 2 || 2 || 1 || 1 || 2 | | || 1 || 2 || 2 || 2 || 1 || 1 || 2 | ||
|- | |- | ||
| 1114 || Dorothea || | | 1114 || Dorothea || 1 || 11 | ||
| 2 || 2 || 2 || 1 || 1 || 1 | | 1 || 1 || 2 || 2 || 2 || 1 || 1 || 1 | ||
|- | |- | ||
| 1115 || Fizzle || | | 1115 || Fizzle || 1 || 10 | ||
| 2 || 1 || 1 || 1 || 1 || 0 | | 2 || 2 || 2 || 1 || 1 || 1 || 1 || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1118 || Ashwill || 0 || | | 1118 || Ashwill || 0 || 6 | ||
| 1 || 1 || 1 || || || 0 | | 1 || 2 || 1 || 1 || 1 || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1121 || Mia (dxrksxul) || 0 || 3 | | 1121 || Mia (dxrksxul) || 0 || 3 | ||
| 1 || 1 || 1 || || || 0 | | || || 1 || 1 || 1 || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1122 || Mae || 0 || | | 1122 || Mae || 0 || 9 | ||
| 2 || 2 || 1 || || || 0 | | 2 || 2 || 2 || 2 || 1 || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1123 || Kladvayne || 0 || | | 1123 || Kladvayne || 0 || 9 | ||
| 2 || 2 || 2 || || || 0 | | 2 || 1 || 2 || 2 || 2 || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1125 || Bosun || 0 || | | 1125 || Bosun || 0 || 5 | ||
| 2 || 1 || || || || 0 | | 1 || 1 || 2 || 1 || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1126 || CosmicCultist || 0 || 1 | | 1126 || CosmicCultist || 0 || 1 | ||
| || 1 || || || || 0 | | || || || 1 || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1128 || Seraphim || 0 || | | 1128 || Seraphim || 0 || 4 | ||
| 1 || 1 || || || || 0 | | 1 || 1 || 1 || 1 || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1129 || LotusV5 || 0 || 2 | | 1129 || LotusV5 || 0 || 2 | ||
| 1 || 1 || || || || 0 | | || || 1 || 1 || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1131 || Regen || 0 || | | 1131 || Regen || 0 || 6 | ||
| 2 || 1 || || || || 0 | | 2 || 1 || 2 || 1 || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1132 || Fox || 0 || 2 | | 1132 || Fox || 0 || 2 | ||
| 1 || 1 || || || || 0 | | || 1 || 1 || 1 || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1134 || Ivy || 0 || 1 | | 1134 || Ivy || 0 || 1 | ||
| 1 || || || || || 0 | | || || 1 || || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1135 || Jasec || 0 || | | 1135 || Jasec || 0 || 4 | ||
| 1 || 1 || || || || 0 | | 1 || 1 || 1 || 1 || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1136 || Vizku || 0 || 2 | | 1136 || Vizku || 0 || 2 | ||
| 1 || 1 || || || || 0 | | || || 1 || 1 || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1137 || RoseGold || 0 || 0 | | 1137 || RoseGold || 0 || 0 | ||
| || || || || || 0 | | || || || || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1138 || Starkiller || 0 || 0 | | 1138 || Starkiller || 0 || 0 | ||
| || || || || || 0 | | || || || || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1139 || Malachite || 0 || | | 1139 || Malachite || 0 || 2 | ||
| || || || || || 0 | | 1 || 1 || || || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1140 || Tiarna || 0 || 0 | | 1140 || Tiarna || 0 || 0 | ||
| || || || || || 0 | | 1 || 1 || || || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1141 || Panicked || 0 || 0 | | 1141 || Panicked || 0 || 0 | ||
| || || || || || 0 | | || 1 || || || || || || 0 | ||
|- | |||
| 1142 || Dragon Queen Niisan || 0 || 2 | |||
| 1 || 1 || || || || || || 0 | |||
|- | |||
| 1143 || Wildjack || 0 || 1 | |||
| 1 || || || || || || || 0 | |||
|- | |||
| 1144 || EL || 0 || 1 | |||
| 1 || || || || || || || 0 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 05:41, 25 April 2025
| id | Name | Grads | AP Total | Mar | Feb | Jan | Dec | Nov | Oct | Sept | Legacy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1000 | Toast | 5 | 52 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 45 | ||
| 1002 | Rarity | 2 | 28 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 22 | |
| 1004 | Anthony Osborne | 2 | 23 | 23 | |||||||
| 1005 | Fluffer | 1 | 15 | 1 | 14 | ||||||
| 1006 | Bella | 1 | 10 | 10 | |||||||
| 1021 | Jormok | 2 | 22 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 13 |
| 1023 | FinaleXen | 2 | 28 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 15 |
| 1025 | Pete | 3 | 32 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 25 |
| 1026 | VlasicRaptor | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | |||||
| 1031 | Vorath | 1 | 11 | 11 | |||||||
| 1032 | Lueriel | 2 | 21 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 15 | |
| 1037 | Torvig | 2 | 26 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 13 |
| 1070 | Hailrig | 2 | 21 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 12 | ||
| 1071 | Dynagrum | 2 | 27 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 13 |
| 1073 | GrahamTheMad | 1 | 13 | 1 | 1 | 11 | |||||
| 1074 | Rainn | 0 | 4 | 1 | 3 | ||||||
| 1075 | AllieLazuli | 0 | 6 | 2 | 2 | 1 | 1 | ||||
| 1076 | Zane | 0 | 1 | 1 | 0 | ||||||
| 1077 | Vampurica | 3 | 35 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 21 |
| 1082 | Runic | 1 | 14 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 |
| 1083 | AlCapwn | 1 | 18 | 1 | 1 | 1 | 1 | 14 | |||
| 1086 | B00sh | 1 | 12 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 |
| 1088 | Mr.Godzilla | 2 | 21 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 15 | |
| 1093 | CreeperLord | 1 | 11 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
| 1099 | Shadow | 1 | 14 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| 1103 | Princess | 0 | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 | ||||
| 1105 | RAM | 1 | 11 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | |
| 1111 | Markond | 1 | 11 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | |
| 1114 | Dorothea | 1 | 11 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| 1115 | Fizzle | 1 | 10 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| 1118 | Ashwill | 0 | 6 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | ||
| 1121 | Mia (dxrksxul) | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | ||||
| 1122 | Mae | 0 | 9 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | ||
| 1123 | Kladvayne | 0 | 9 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | ||
| 1125 | Bosun | 0 | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | |||
| 1126 | CosmicCultist | 0 | 1 | 1 | 0 | ||||||
| 1128 | Seraphim | 0 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | |||
| 1129 | LotusV5 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | |||||
| 1131 | Regen | 0 | 6 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | |||
| 1132 | Fox | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | ||||
| 1134 | Ivy | 0 | 1 | 1 | 0 | ||||||
| 1135 | Jasec | 0 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | |||
| 1136 | Vizku | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | |||||
| 1137 | RoseGold | 0 | 0 | 0 | |||||||
| 1138 | Starkiller | 0 | 0 | 0 | |||||||
| 1139 | Malachite | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | |||||
| 1140 | Tiarna | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | |||||
| 1141 | Panicked | 0 | 0 | 1 | 0 | ||||||
| 1142 | Dragon Queen Niisan | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | |||||
| 1143 | Wildjack | 0 | 1 | 1 | 0 | ||||||
| 1144 | EL | 0 | 1 | 1 | 0 |
