Larp:AP List: Difference between revisions
From Dark Skylines Wiki
m (April AP Updates) |
m (May 2025) |
||
| Line 3: | Line 3: | ||
! Apr !! Mar !! Feb !! Jan !! Dec !! Nov !! Oct !! Sept !! Legacy | ! Apr !! Mar !! Feb !! Jan !! Dec !! Nov !! Oct !! Sept !! Legacy | ||
|- | |- | ||
| 1000 || Toast || 5 || | | 1000 || Toast || 5 || 56 | ||
| 2 || 1 || 2 || || || 2 || 1 || 1 || 45 | | 2 || 2 || 1 || 2 || || || 2 || 1 || 1 || 45 | ||
|- | |- | ||
| 1002 || Rarity || | | 1002 || Rarity || 3 || 30 | ||
| 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || || 22 | | 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || || 22 | ||
|- | |- | ||
| 1004 || Anthony Osborne || 2 || 23 | | 1004 || Anthony Osborne || 2 || 23 | ||
| || || || || || || || || 23 | | || || || || || || || || || 23 | ||
|- | |- | ||
| 1005 || Fluffer || 1 || 15 | | 1005 || Fluffer || 1 || 15 | ||
| || || 1 || || || || || || 14 | | || || || 1 || || || || || || 14 | ||
|- | |- | ||
| 1021 || Jormok || 2 || 22 | | 1021 || Jormok || 2 || 22 | ||
| || 1 || 1 || 2 || 2 || 1 || 1 || 1 || 13 | | || || 1 || 1 || 2 || 2 || 1 || 1 || 1 || 13 | ||
|- | |- | ||
| 1022 || Wrath || 2 || | | 1022 || Wrath || 2 || 22 | ||
| 1 || 1 || || || 2 || 2 || 2 || 1 || 11 | | 2 || 1 || 1 || || || 2 || 2 || 2 || 1 || 11 | ||
|- | |- | ||
| 1023 || FinaleXen || 3 || | | 1023 || FinaleXen || 3 || 32 | ||
| 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 1 || 15 | | 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 1 || 15 | ||
|- | |- | ||
| 1025 || Pete || 3 || | | 1025 || Pete || 3 || 35 | ||
| 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 25 | | 2 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 25 | ||
|- | |- | ||
| 1026 || VlasicRaptor || 0 || | | 1026 || VlasicRaptor || 0 || 6 | ||
| 2 || 1 || 1 || || || || || || 1 | | 1 || 2 || 1 || 1 || || || || || || 1 | ||
|- | |- | ||
| 1031 || Vorath || 1 || 11 | | 1031 || Vorath || 1 || 11 | ||
| || || || || || || || || 11 | | || || || || || || || || || 11 | ||
|- | |- | ||
| 1032 || Lueriel || 2 || | | 1032 || Lueriel || 2 || 23 | ||
| 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || || 1 || 15 | | 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || || 1 || 15 | ||
|- | |- | ||
| 1037 || Torvig || | | 1037 || Torvig || 3 || 30 | ||
| 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 1 || 13 | | 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 1 || 13 | ||
|- | |- | ||
| 1070 || Hailrig || 2 || | | 1070 || Hailrig || 2 || 24 | ||
| 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 1 || || || 12 | | 1 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 1 || || || 12 | ||
|- | |- | ||
| 1071 || Dynagrum || | | 1071 || Dynagrum || 3 || 31 | ||
| 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 13 | | 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 13 | ||
|- | |- | ||
| 1073 || GrahamTheMad || 1 || 13 | | 1073 || GrahamTheMad || 1 || 13 | ||
| || || || 1 || 1 || || || || 11 | | || || || || 1 || 1 || || || || 11 | ||
|- | |- | ||
| 1075 || AllieLazuli || | | 1075 || AllieLazuli || 1 || 10 | ||
| 2 || 2 || 2 || 1 || || || || || 1 | | 2 || 2 || 2 || 2 || 1 || || || || || 1 | ||
|- | |- | ||
| 1077 || Vampurica || 3 || | | 1077 || Vampurica || 3 || 39 | ||
| 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 21 | | 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 21 | ||
|- | |- | ||
| 1082 || Runic || 1 || 16 | | 1082 || Runic || 1 || 16 | ||
| 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 1 || 1 || 1 || 3 | | || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 1 || 1 || 1 || 3 | ||
|- | |- | ||
| 1086 || B00sh || 1 || | | 1086 || B00sh || 1 || 14 | ||
| 1 || 1 || 1 || 2 || 1 || 2 || 1 || 1 || 3 | | 1 || 1 || 1 || 1 || 2 || 1 || 2 || 1 || 1 || 3 | ||
|- | |- | ||
| 1088 || Mr.Godzilla || 2 || 22 | | 1088 || Mr.Godzilla || 2 || 22 | ||
| 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || || 15 | | || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || || 15 | ||
|- | |- | ||
| 1093 || CreeperLord || 1 || | | 1093 || CreeperLord || 1 || 13 | ||
| 1 || 1 || 2 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 3 | | 1 || 1 || 1 || 2 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 3 | ||
|- | |- | ||
| 1103 || Princess || 0 || | | 1103 || Princess || 0 || 8 | ||
| 1 || 1 || 1 || || || || || 1 || 2 | | 2 || 1 || 1 || 1 || || || || || 1 || 2 | ||
|- | |- | ||
| 1105 || RAM || 1 || 11 | | 1105 || RAM || 1 || 11 | ||
| | | || || || 1 || 2 || 2 || 2 || 1 || 1 || 2 | ||
|- | |- | ||
| 1111 || Markond || 1 || 11 | | 1111 || Markond || 1 || 11 | ||
| | | || || || 1 || 2 || 2 || 2 || 1 || 1 || 2 | ||
|- | |- | ||
| 1114 || Dorothea || 1 || | | 1114 || Dorothea || 1 || 15 | ||
| 2 || 1 || 1 || 2 || 2 || 2 || 1 || 1 || 1 | | 2 || 2 || 1 || 1 || 2 || 2 || 2 || 1 || 1 || 1 | ||
|- | |- | ||
| 1115 || Fizzle || 1 || | | 1115 || Fizzle || 1 || 14 | ||
| 2 || 2 || 2 || 2 || 1 || 1 || 1 || 1 || 0 | | 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 1 || 1 || 1 || 1 || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1118 || Ashwill || | | 1118 || Ashwill || 1 || 10 | ||
| 2 || 1 || 2 || 1 || 1 || 1 || || || 0 | | 2 || 2 || 1 || 2 || 1 || 1 || 1 || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1122 || Mae || 1 || | | 1122 || Mae || 1 || 13 | ||
| 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 1 || || || 0 | | 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 2 || 1 || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1123 || Kladvayne || 1 || | | 1123 || Kladvayne || 1 || 11 | ||
| 1 || 2 || 1 || 2 || 2 || 2 || || || 0 | | 1 || 1 || 2 || 1 || 2 || 2 || 2 || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1125 || Bosun || 0 || | | 1125 || Bosun || 0 || 9 | ||
| 2 || 1 || 1 || 2 || 1 || || || || 0 | | 2 || 2 || 1 || 1 || 2 || 1 || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1128 || Seraphim || 0 || 6 | | 1128 || Seraphim || 0 || 6 | ||
| 2 || 1 || 1 || 1 || 1 || || || || 0 | | || 2 || 1 || 1 || 1 || 1 || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1131 || Regen || | | 1131 || Regen || 1 || 10 | ||
| 2 || 2 || 1 || 2 || 1 || || || || 0 | | 2 || 2 || 2 || 1 || 2 || 1 || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1132 || Fox || 0 || 2 | | 1132 || Fox || 0 || 2 | ||
| | | || || || 1 || 1 || 1 || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1134 || Ivy || 0 || 1 | | 1134 || Ivy || 0 || 1 | ||
| | | || || || || 1 || || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1135 || Jasec || 0 || | | 1135 || Jasec || 0 || 6 | ||
| 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || || || || 0 | | 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || 1 || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1136 || Vizku || 0 || 2 | | 1136 || Vizku || 0 || 2 | ||
| || || || 1 || 1 || || || || 0 | | || || || || 1 || 1 || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1139 || Malachite || 0 || | | 1139 || Malachite || 0 || 5 | ||
| 2 || 1 || 1 || || || || || || 0 | | 1 || 2 || 1 || 1 || || || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1140 || Tiarna || 0 || | | 1140 || Tiarna || 0 || 4 | ||
| 1 || 1 || 1 || || || || || || 0 | | 1 || 1 || 1 || 1 || || || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1141 || Panicked || 0 || 1 | | 1141 || Panicked || 0 || 1 | ||
| || || 1 || || || || || || 0 | | || || || 1 || || || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1142 || Dragon Queen Niisan || 0 || | | 1142 || Dragon Queen Niisan || 0 || 4 | ||
| 1 || 1 || 1 || || || || || || 0 | | 1 || 1 || 1 || 1 || || || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1143 || Wildjack || 0 || | | 1143 || Wildjack || 0 || 3 | ||
| 1 || 1 || || || || || || || 0 | | 1 || 1 || 1 || || || || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1144 || EL || 0 || | | 1144 || EL || 0 || 4 | ||
| 2 || 1 || || || || || || || 0 | | 1 || 2 || 1 || || || || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1146 || Rags || 0 || 1 | | 1146 || Rags || 0 || 1 | ||
| 1 || || || || || || || || 0 | | || 1 || || || || || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1147 || Hadjuko || 0 || 1 | | 1147 || Hadjuko || 0 || 1 | ||
| 1 || || || || || || || || 0 | | || 1 || || || || || || || || 0 | ||
|- | |- | ||
| 1151 || Potat || 0 || 1 | | 1149 || Hornet || 0 || 0 | ||
| 1 || || || || || || || || 0 | | || || || || || || || || || 0 | ||
|- | |||
| 1151 || Potat || 0 || 3 | |||
| 2 || 1 || || || || || || || || 0 | |||
|- | |||
| 1153 || Summerman || 0 || 1 | |||
| 1 || || || || || || || || || 0 | |||
|- | |||
| 1154 || Haydleous || 0 || 1 | |||
| 1 || || || || || || || || || 0 | |||
|} | |} | ||
Latest revision as of 05:04, 19 June 2025
| id | Name | Grads | AP Total | Apr | Mar | Feb | Jan | Dec | Nov | Oct | Sept | Legacy | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1000 | Toast | 5 | 56 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 45 | ||
| 1002 | Rarity | 3 | 30 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 22 | |
| 1004 | Anthony Osborne | 2 | 23 | 23 | |||||||||
| 1005 | Fluffer | 1 | 15 | 1 | 14 | ||||||||
| 1021 | Jormok | 2 | 22 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 13 | ||
| 1022 | Wrath | 2 | 22 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 11 | ||
| 1023 | FinaleXen | 3 | 32 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 15 |
| 1025 | Pete | 3 | 35 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 25 |
| 1026 | VlasicRaptor | 0 | 6 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | |||||
| 1031 | Vorath | 1 | 11 | 11 | |||||||||
| 1032 | Lueriel | 2 | 23 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 15 | |
| 1037 | Torvig | 3 | 30 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 13 |
| 1070 | Hailrig | 2 | 24 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 12 | ||
| 1071 | Dynagrum | 3 | 31 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 13 |
| 1073 | GrahamTheMad | 1 | 13 | 1 | 1 | 11 | |||||||
| 1075 | AllieLazuli | 1 | 10 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | ||||
| 1077 | Vampurica | 3 | 39 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 21 |
| 1082 | Runic | 1 | 16 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | |
| 1086 | B00sh | 1 | 14 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 |
| 1088 | Mr.Godzilla | 2 | 22 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 15 | ||
| 1093 | CreeperLord | 1 | 13 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
| 1103 | Princess | 0 | 8 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | ||||
| 1105 | RAM | 1 | 11 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | |||
| 1111 | Markond | 1 | 11 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | |||
| 1114 | Dorothea | 1 | 15 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| 1115 | Fizzle | 1 | 14 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| 1118 | Ashwill | 1 | 10 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | ||
| 1122 | Mae | 1 | 13 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | ||
| 1123 | Kladvayne | 1 | 11 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | ||
| 1125 | Bosun | 0 | 9 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | |||
| 1128 | Seraphim | 0 | 6 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | ||||
| 1131 | Regen | 1 | 10 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | |||
| 1132 | Fox | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | ||||||
| 1134 | Ivy | 0 | 1 | 1 | 0 | ||||||||
| 1135 | Jasec | 0 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | |||
| 1136 | Vizku | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | |||||||
| 1139 | Malachite | 0 | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | |||||
| 1140 | Tiarna | 0 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | |||||
| 1141 | Panicked | 0 | 1 | 1 | 0 | ||||||||
| 1142 | Dragon Queen Niisan | 0 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | |||||
| 1143 | Wildjack | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | ||||||
| 1144 | EL | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | ||||||
| 1146 | Rags | 0 | 1 | 1 | 0 | ||||||||
| 1147 | Hadjuko | 0 | 1 | 1 | 0 | ||||||||
| 1149 | Hornet | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| 1151 | Potat | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | |||||||
| 1153 | Summerman | 0 | 1 | 1 | 0 | ||||||||
| 1154 | Haydleous | 0 | 1 | 1 | 0 |
